Visos kategorijos

SS „Spunbond“ audinių gamybos linija

Pagrindinis puslapis>PRODUKTAI>Neaustinių audinių mašina>SS „Spunbond“ audinių gamybos linija

1600 mm PP neaustinių audinių gamybos mašina siūlomoms kaukėms gaminti


Aprašymas

Taikomos pramonės šakos:Maisto ir gėrimų gamykla, maisto parduotuvė, statybos darbai, reklamos įmonė, higiena, medicina, pirkinių krepšys, chirurginis chalatas, sauskelnės kūdikiams, veido kaukė, žemės ūkisPo garantinio aptarnavimo:Techninis vaizdo palaikymas, internetinis palaikymas, atsarginės dalys, lauko priežiūros ir remonto paslaugos
Vietos tarnybos vieta:Egiptas, Turkija, Vietnamas, Peru, Saudo Arabija, Indonezija, Indija, Meksika, Rusija, Tailandas, Malaizija, Marokas, Kenija, Čilė, Kolumbija, Šri Lanka, Rumunija, Bangladešas, Ukraina, UzbekistanasSalono vieta:Egiptas, Turkija, Vietnamas, Filipinai, Peru, Saudo Arabija, Indonezija, Pakistanas, Indija, Meksika, Rusija, Tailandas, Čilė, Kolumbija, Šri Lanka, Rumunija, Bangladešas, Pietų Afrika, Ukraina, Uzbekistanas, Malaizija, Marokas
Vaizdo išvežimas-tikrinimas:JeiMašinų bandymo ataskaita:Neprieinama
Rinkodaros tipas:Naujas produktas 2020Pagrindinių komponentų garantija:1 Metai
Pagrindiniai komponentai:PLC, variklis, guolis, pavarų dėžėBūklė:naujas
Automatinis Įvertinimas:AutomatinisVieta Kilmės šalis:Zhejiang, Kinija
Gamintojas Vardas:YanpengĮtampa:3 fazės 380 V 50 Hz arba 3 fazės 440 V 60 Hz
Matmenys (L * W * H):15 * 8.6 * 9.5mGarantija:1 Metai
Po pardavimo teikiamos paslaugos:Nemokamos atsarginės dalys, Techninė vaizdo pagalba, Palaikymas internetu, Lauko įrengimas, paleidimas ir mokymai, Lauko priežiūros ir remonto paslaugosPagrindiniai pardavimo taškai:Automatinis


Prekės aprašymas


detalizavimas

Modelio nrYP-S-1600 neaustinės medžiagos gamybos linija
Produkto plotis1600mm
mašina dydis15000 * 8600 * 9500cm
Mašinos greitis150m / min
Storis10–180 GSM
Dienos produkcija4-5 tonos / 24 valandos 70GSM pagrindu
Įtampa3 fazės 380 V 50 Hz arba 3 fazės 440 V 60 Hz


Pakavimas ir pristatymas

Norint geriau užtikrinti savo prekių saugumą, bus teikiamos profesionalios, ekologiškos, patogios ir efektyvios pakavimo paslaugos.

Kompanijos profilis

„ZHEJIANGYANPENG NON-WOVEN MACHINERY CO., LTD“, įsikūrusi Pingjango ekonominėje zonoje, Vendžou mieste, yra didelio masto įmonė, gaminanti PP neaustinių audinių gamybos liniją.


Mūsų įmonė turi daug profesionalių inžinerinių ir techninių pagrindų, turinčių stiprią techninę galią. Mes daugiausia projektuojame, tobuliname ir gaminame PP pluoštinių audinių gamybos liniją, įskaitant vieno S, dvigubo S, SMS ir 

kitos serijos, kurių audinys gali būti 1.6–3.2 metro pločio. Mes jau sėkmingai įdiegėme daugiau nei 200 PP susuktų audinių gamybos linijų savo klientams namuose ir užsienyje, o tai suteikia mums aukštą reputaciją. Mes teikiame vieno langelio aptarnavimą, įskaitant montavimą. derinimas, mokymas ir tt Mūsų PP susuktų audinių gamybos linija gali pagaminti ekologišką audinį, pasižymintį atsparumu ugniai, senėjimui, atsparumu rūgštims, šarmams, netoksišku, be taršos ir kt.


Mūsų gaminys turi didelį stiprumą, gerą pralaidumą ir nedidelius vertikalios ir horizontalios jėgos skirtumus. Jis daugiausia naudojamas pramonėje, žemės ūkyje, medicinos pramonėje, pakuotėse, aplinkosaugoje, namų pramonėje, kasdieniame gyvenime ir pan.FAQ


Q1: Ar esate mašinų gamintojas ar prekybininkas?

A1: Esame profesionalus neaustinių audinių gamybos mašinų, spunbond neaustinių audinių staklių, lydyto audinio mašinų ir neaustinių maišelių gamybos mašinų gamintojas. Daugiau nei 15 metų daugiausia dėmesio skiriame neaustinių audinių MTTP.

2 klausimas: kur yra jūsų gamykla?

A2: Mūsų gamykla yra Venžou mieste, Zhejiang provincijoje, Kinijoje.

3 klausimas: kaip galime pamatyti gamyklą? Ar galiu apsilankyti jūsų įmonėje? 

A3: Kviečiame apsilankyti gamykloje bet kuriuo metu. Dėl COVID-19 pandemijos taip pat galite apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje, mano įmonės svetainėje yra 360° VR prievadas. Taip pat galime apžiūrėti savo klientų gamyklas, kad pamatytumėte veikiančią įrangą.

4 klausimas: ką daryti, jei įsigijus įrangą kažkas negerai?

A4: Mes turime profesionalią ir patyrusią aptarnavimo po pardavimo komandą, teikiame 24 valandų paslaugas internetu. Jei kas nors negerai su jūsų įranga, fotografuojate ir bendrinate mūsų komanda. Mes padėsime jūsų žmonėms išspręsti problemą internete. Jei problema vis tiek neišspręsta, mes nusiųsime inžinierius į jūsų gamyklą, kad ji išspręstų problemą. kuo greičiau.

5 klausimas: kokias paslaugas po pardavimo galite man suteikti? 

A5: Kadangi mums pavyko įdiegti daugiau nei 50 neaustinių audinių mašinų rinkinių visame pasaulyje, todėl turime didelę mašinų montavimo ir mokymo patirtį. Mūsų aptarnavimo po pardavimo komanda padės jūsų žmonėms, perkantiems mašiną, ir žingsnis po žingsnio įdiegs mašiną. Mes pateiksime jums visiškai mašinos montavimo brėžinius. 

6 klausimas: kokia yra jūsų įmonės garantija ir garantijos terminas?

A6: 12 mėnesių po mašinos įdiegimo.

7 klausimas: noriu kitokios įrenginio konfigūracijos, gerai?

A7: Taip, mūsų įranga yra pritaikyta ir gali būti suprojektuota pagal jūsų poreikius.

8 klausimas: kiek laiko užtrunka mašinos gamyba?

A8: Kadangi turime skirtingo tipo neaustinių audinių mašinas, tokias kaip S / SS / SSS / SMS / SMMS gamybos linija, todėl pristatymo laikas skiriasi. Paprastai pristatymo laikas yra 8 mėnesiai po apmokėjimo patvirtinimo. 

9 klausimas: kokia yra inžinieriaus kaina?

A9: Dėl COVID-19 pandemijos šiuo metu negalime susitarti, kad mano inžinierius ateitų padėti jums įdiegti mašiną, teikiame internetines paslaugas. Pasibaigus COVID-19 pandemijai. Mes galime pasirūpinti, kad mano inžinierius ateitų jums padėti įdiegti ir apmokyti jūsų darbuotojus. Turite sumokėti visus mokesčius, įskaitant inžinieriaus VISA mokestį, lėktuvo bilietų į abi puses mokestį, apgyvendinimo mokestį jūsų pusėje ir atlyginimą 100 USD per dieną.

TYRIMAS