Visos kategorijos

Naujienos ir tinklaraštis

Pagrindinis puslapis>Naujienos ir tinklaraštis

YP-SS neaustinių audinių mašinų montavimo procesas

Laikas: 2023-04-15 Pataikymai: 25

„Zhe Jiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd“ klientams teikia neaustinių audinių gamybos įrangą, pilną neaustinių audinių gamybos linijų komplektą su viena galvute ir dviguba galvute, lydalo pūsto neaustinių audinių įrangą, verpimo lydalo neaustinius audinius. įranga, pilnas neaustinių audinių gamybos įrangos komplektas bei įvairi neaustinių audinių gamybos įranga (S/SS/SSS/SMS/SMMS/SSMMS). Priimame pažangią neaustinių audinių įrangos gamybos technologiją iš Vokietijos ir aptarnaujame įvairius gamintojus, turinčius brandžią įrangos gamybos ir eksploatavimo patirtį.

Zhejiang Yanpeng Neaustinės medžiagos Machinery Co., Ltd

Klausimas: Jei įranga atvyksta į mano gamyklą, kaip inžinierius gali vadovauti ir padėti mums įdiegti neaustinių audinių mašiną?
Pirma,SS neaustinių audinių mašinosreikia pagrindinės inžinerijos statybos. Pavyzdžiui, plieninės platformos ir vandens talpyklos.
Antra,SS neaustinių audinių mašinosreikia nustatyti ir sumontuoti pagrindines įrangos dalis, tokias kaip ekstruderis, penketukas, dozavimo siurblys...
trečia,SS neaustinių audinių mašinosreikia įrengti naftotiekio sistemą, ortakių sistemą, vandens tiekimo vamzdynų sistemą.
Ketvirta,SS neaustinių audinių mašinosreikia įdiegti elektroninę valdymo sistemą.
penkta,SS neaustinių audinių mašinosreikia paleisties derinimo ir gamybos proceso gairių.
Šešta,SS neaustinių audinių mašinosreikia pagalbinės įrangos naudojimo gairių.

Zhejiang Yanpeng Neaustinės medžiagos Machinery Co., Ltd


Ankstesnis: Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd. dalyvavo Šendžene vykusioje parodoje CHINAPLAS2023 ir Šveicarijoje vykusioje parodoje INDEX2023

Kitas : Kas yra išlydyta neaustinė medžiaga iš lydyto neaustinių audinių gamybos mašinos?

Karščiausios kategorijos