Visos kategorijos

Naujienos ir tinklaraštis

Pagrindinis puslapis>Naujienos ir tinklaraštis

Kas yra išlydyta neaustinė medžiaga iš lydyto neaustinių audinių gamybos mašinos?

Laikas: 2023-04-07 Pataikymai: 21

Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd yra profesionalus gamintojas, kurio specializacija yra neaustinių medžiagų gamybos linijų tyrimai ir plėtra. Nuo 2008 m. pradžios visada orientavomės į neaustinių medžiagų lauką. Iki šiol aptarnavome daugiau nei 200 klientų namuose ir užsienyje, įrengėme daugiau nei 600 neaustinių gamybos linijų visame pasaulyje.
 Mūsų pagrindiniai produktai yra: PP spunbond neaustinių audinių gamybos linija, lydyto pūtimo neaustinės medžiagos gamybos linija, išlydytų kompozicinių neaustinių medžiagų gamybos linija (pvz., SMS, SMMS, SSMMS, SMMMS ir tt), poliesterio (PET) neaustinių audinių gamybos linija ir kt. sėkmingai paleisti PLA/RPET neaustinių audinių gamybos liniją 2021 m.
1. Kas yra išlydytas neaustinis audinys?
Lydymosi būdu pūstas neaustinis audinys daugiausia pagamintas iš polipropileno, pluošto skersmuo gali siekti 1–5 mikronus. Šios unikalios kapiliarinės struktūros mikropluoštai, turintys daug tarpų, purios struktūros ir gerų nesulankstymo savybių, padidina pluošto skaičių ir paviršiaus plotą ploto vienetui, todėl išlydytas audinys turi gerą filtrą, ekraną, izoliaciją ir alyvos sugėrimą. Jis gali būti naudojamas oro ir skysčių filtravimo medžiagoms, izoliacinėms medžiagoms, sugeriančioms medžiagoms, kaukių medžiagoms, šiluminėms medžiagoms, alyvą sugeriančioms medžiagoms ir šluostei valyti bei kitiems laukams.
Išlydyto audinio filtro medžiaga pagaminta iš atsitiktinai sulipusio polipropileno mikropluošto, baltos, lygios, minkštos išvaizdos, medžiagos pluošto dydis yra 0.5–1.0 μm, atsitiktinis pluoštų pasiskirstymas suteikia daugiau galimybių šiluminiam sujungimui tarp pluoštų, kad išlydimo dujų filtro medžiaga turi didesnį specifinį paviršiaus plotą, didesnį poringumą (≥75%). Dėl aukštos įtampos elektretinio filtravimo efektyvumo gaminys pasižymi mažu atsparumu, dideliu efektyvumu ir dideliu atsparumu dulkėms.
Lydymosi būdu pūstas neaustinis audinys – tai savotiškas mikropluošto neaustinis audinys, kurio skersmuo apie 2 mikronus, o tai yra ploniausias iš visų pluoštų. Lydantis pūstas neaustinis audinys dėl savo ypatingos struktūros ir polipropileno žaliavos, turi gerą atsparumą vandeniui ir oro pralaidumą, aukštą filtravimo efektyvumą, bakterijų kaupimąsi, filtravimą, šilumos izoliaciją, šilumą, izoliaciją, netoksišką, be stimuliacijos ir kitas funkcijas.

2. Kuo naudojamas išlydytas neaustinis audinys?
(1) Medicininis ir sveikatos audinys: chirurginiai drabužiai, apsauginiai drabužiai, dezinfekavimo maišelio audinys, kaukės, sauskelnės, moteriškos higieninės servetėlės ​​ir kt.;
(2) Namų apdailos audinys: sieninė audinys, staltiesė, lovatiesė, lovatiesė ir kt.;
(3) Audinys, skirtas tvirtinti ant kulno: pamušalas, surištas pamušalas, floc, formuojanti medvilnė, įvairūs sintetinės odos padai ir kt.;
(4) Pramoninis audinys: filtravimo medžiagos, izoliacinės medžiagos, cemento pakavimo maišeliai, geotekstilė, dengiantis audinys ir kt.;
(5) Žemės ūkio audinys: pasėlių apsaugos audinys, sodinukų veisimo audinys, drėkinimo audinys, šilumos izoliacinė uždanga ir kt.;
(6) Kiti: kosminė medvilnė, izoliacinės ir garso izoliacinės medžiagos, linoleumas, dūmų filtras, arbatos maišelis ir kt.


Ankstesnis: YP-SS neaustinių audinių mašinų montavimo procesas

Kitas : Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., ltd parodos renginiai 2023 m. balandžio mėn.

Karščiausios kategorijos