Visos kategorijos

Naujienos ir tinklaraštis

Pagrindinis puslapis>Naujienos ir tinklaraštis

Žinios apie medicininius neaustinius audinius iš neaustinių audinių gamybos mašinų medicinos gaminiams

Laikas: 2023-03-24 Pataikymai: 14

Neaustiniai audiniai yra plačiai naudojami, pavyzdžiui, pakuotėse, balduose, žemės ūkio produktuose, apsauginiuose gaminiuose, medicinos ir higienos gaminiuose. Taigi ar paprastas medicininis neaustinis audinys tikrai paprastas medicininio gydymo požiūriu?

1. Trumpas įvadas į polipropileno SMS neaustinio audinio iš SMS neaustinių audinių įrangos savybes
SMS neaustinis audinys (S-spunbond arba spunbond neaustinis audinys; M-Mehblown arba lydant pūstas neaustinis audinys) gaminama SMS neaustinių audinių įranga, derinant du procesus: spunbond ir lydalo pūstą. Šis gaminys sujungia didelį spunbond neaustinių audinių stiprumą ir nedideli vertikalaus ir horizontalaus stiprumo skirtumai, taip pat aukštos ekranavimo ir atsparumo vandeniui savybės lydant pūstiems neaustiniams audiniams. Todėl jis turi tam tikrą atsparumo vandeniui laipsnį, izoliaciją, gerą kvėpavimą ir nėra linkęs išsiskirti pūkais.SMS dažniausiai naudojamas medicininiuose polipropileno SMS apsauginiuose gaminiuose, tokiuose kaip chirurginiai drabužiai, apsauginiai drabužiai, patogeniniai drabužiai, dezinfekciniai maišeliai, izoliaciniai drabužiai, chirurginiai rankšluosčiai, patalynė, medicininės kaukės, batų užvalkalai ir kt.

Tarpas tarp išlydytos neaustinės SMS įrangos yra gana mažas, o tai gali iš dalies blokuoti kraujo ir bakterijų įsiskverbimą, taip pat turi tam tikrą blokuojamą poveikį dulkes ir bakterijas. Tačiau įprasta SMS negali visiškai užblokuoti alkoholio, kraujo ir alyvos, ir neturi antistatinių savybių.Todėl medicininės apsauginės priemonės, pagamintos tiesiogiai iš SMS, dar nepasižymi stipriu saugos ir saugumo rodikliu. Naudojant tinkamą vieno žingsnio vonios procesą SMS gydymui, produktas gali pasiekti didesnį atsparumą alkoholiui ir turėti antistatinių savybių, kartu išlaikant hidrostatinį atsparumą, o tai žymiai pagerina medicininio naudojimo saugą.

2.Bandymo standartai
①. Atsparumo alkoholiui testas atitinka AATCC-193 standartą, daugiausia 8 lygių.
②. Atsparumo vandens slėgiui bandymas atitinka ISO-811 standartą ir kuo didesnė vertė, tuo geresnis poveikis.
③.Antistatic priima AATCC-76 standartą, kuo mažesnė vertė, tuo geresnis efektas.

3.Standartų ir pagrindinių parametrų aprašymas
SMS, SMMS, SSMMS ir SMMMS yra sudėtiniai neaustiniai audiniai, kurie yra susiuvimo ir lydant pūsto kompoziciniai gaminiai. Visiškai naudojant 100 % saugų polipropileno pluoštą kaip žaliavą, tai yra galutinė vienkartinių medicinos reikmenų sterilizavimo pakavimo medžiaga, sudaryta iš bakterijų barjero sluoksnio ir dviejų sluoksnių tempimo prailginimo sluoksnio. Netoksiškas, neišsiskiria pluoštas, didelis efektyvus atsparumas bakterijoms. norma; Audinio paviršius turi gerą vienodumą ir vientisumą, o gaminys atitinka YY/T 0698.2-2009 ir EN 868-2 reikalavimus. Jis pasižymi atsparumu bakterijoms, antistatiniu, tempimo pailgėjimu ir kt.

SMMS apima visą SMS našumą ir labai išplėtė SMS našumą: atsparumą bakterijoms, hidrostatinį slėgį, stiprumą, vienodumą, minkštumą ir taikymo sritis.

SMMMS gali pakeisti gryną medvilninį audinį su minkštu, subtiliu pojūčiu ir puikiu odos afinitetu. Susuktas sluoksnis sudarytas iš ištisinių gijų, pasižyminčių puikiu trūkimo stiprumu ir pailgėjimu. Lydymosi pūtimo sluoksnis sudarytas iš ištisinio itin smulkaus pluošto, kuris gerai apsaugo nuo drėgmės, bakterijų, dulkių ir kt. Jis pasižymi dideliu atsparumu vandens slėgiui, geru oro pralaidumu ir atsparumu rūgštims bei šarmams.

Todėl, renkantis gaminius iš medicininių neaustinių audinių, nepriimtina, jei pakuotė yra pilna. Taip pat turime pasirinkti produktus, atitinkančius atitinkamus standartus, atsižvelgdami į savo poreikius. Nuo kaukių, kurių mums šiuo metu reikia kasdien, iki pacientų drabužių hospitalizavimui, chirurginių drabužių gydytojams, neaustinio audinio medicinos prietaisams pakuoti ir chirurginio dangtelio. „Bet koks medicininis produktas, ant kurio pakuotės ar instrukcijose nėra paženklintas išsamiais gamybos standartais, iš esmės gali būti pripažintas padirbtu ar nekokybišku gaminiu, kuris ne tik neapsaugo, bet ir gali pakenkti žmogaus organizmui.

Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., Ltd yra profesionali neaustinių audinių gamybos linijos gamintoja, kuri daugelį metų užsiima kūrimu ir gamyba. Mūsų įmonė daugiausia dėmesio skyrė neaustinių medžiagų gamybos linijai nuo 2008 m., Mes galime pateikti individualų S, SS, SSS spunbond neaustinės medžiagos gamybos liniją, SSMS, SMMS SMS spunbond (spinbond & meltblown) gamybos linijas ir kitas PP, PET / PLA biologiškai skaidžias neaustines medžiagas. mašina, BiCo spunbond gamybos linija mūsų klientams.  
Yanpeng žmonės ir toliau bus skirti neaustinės įrangos ir susijusių gaminių kūrimui. Mes nuoširdžiai norime grąžinti savo klientams ekonomiškus produktus ir geriausią aptarnavimą.  
Mūsų polipropileno (PP) neaustinės medžiagos įranga yra nuolat atnaujinama po daugelio metų gamybos praktikos, todėl neaustinių audinių gamybos linijos dizainas tampa tobulesnis ir eksploatacija yra lengvesnė. Mūsų įranga nuolat tobulinama. Mūsų įranga nuolat tobulinama, atsižvelgiant į visas specifikacijas, puikų našumą, puikią kokybę ir gražią spalvą, ji taip pat gali pridėti perdirbtų medžiagų ir užpildų, kad sumažintų produktų kainą.
Yanpeng kompanija laikosi verslo filosofijos „pirmiausia klientas ir pirmyn“, laikosi principo „pirmiausia klientas“ ir kiekvienam mumis pasitikinčiam klientui grąžina ekonomišką įrangą ir aukštos kokybės paslaugas.

Ankstesnis: Zhejiang Yanpeng Nonwoven Machinery Co., ltd parodos renginiai 2023 m. balandžio mėn.

Kitas : Kaip SMS neaustinis audinys gaminamas naudojant neaustinę mašiną ir jo taikymas?

Karščiausios kategorijos